Rozwiązania dla medycyny

KS-BLOZ - Baza Leków i środków Ochrony Zdrowia

W systemie OSOZ jednym z głównych elementów, który w istotny sposób pozawala na przyspieszenie procesów zarządzania i wykorzystania automatyzacji jest Baza Leków i środków Ochrony Zdrowia zwana w skrócie KS-BLOZ.

Na rynku farmaceutycznym istnieje obecnie tak duża ilość leków, środków farmaceutycznych i medycznych, że trudno je zapamiętać. Poruszanie się w zbiorze leków sporządzonych systemem książkowym, przy obecnej częstotliwości zmian przepisów dotyczących wydawania leków na recepty, jest coraz bardziej utrudnione. System biuletynów pomaga jedynie w sprawdzeniu podstawowych informacji o dostępnych produktach leczniczych. Natomiast system elektronicznej bazy leków, pozwala na niemal natychmiastową zmianę danych ważnych dla dystrybucji.

Oferowana przez naszą firmę baza leków i preparatów farmaceutycznych KS-BLOZ jest produktem, który może poszczycić się wdrożeniem w większości jednostek farmaceutycznych i medycznych w całym kraju.

Baza KS-BLOZ w systemie OSOZ pozawala na pełną automatyzację w wymianie informacji oraz gromadzenia danych. Posiadanie i korzystanie z bazy KS-BLOZ, pozwala nie tylko na płynne gromadzenie w systemach danych o lekach i preparatach dostępnych na rynku, ale również w dużym stopniu ułatwia pracę z przekazywaniem różnego rodzaju sprawozdań i zestawień.

Client: Bow Themes
Services provided: HTML5/Photoshop
Summary:

Producentem i właścicielem autorskich praw majątkowych do oferowanego oprogramowania jest KAMSOFT S.A.

ROZWIĄZANIA DLA MEDYCYNY

KS-PPS (Podstawowy Program świadczeniodawcy) - proste, niezawodne i szybkie rozliczanie wszystkich rodzajów kontraktów zawartych m.in. z Narodowym Funduszem Zdrowia, zgodnie z aktualnymi wymaganiami i formatami.

KS-SOMED (Zintegrowany System Informatyczny Obsługi Przychodni) - jest to wielomodułowe narzędzie wspomagania pracy średnich i dużych przychodni specjalistycznych.

KS-MEDIS (Obsługa Szpitala) - system wspomagania procesów medycznych i administracyjnych szpitala. Kilkadziesiąt modułów zaprojektowanych tak, aby zinformatyzować praktycznie wszystkie komórki organizacyjne szpitala.

KS-SOLAB (Obsługa Laboratorium) - idealne rozwiązanie dla wszystkich laboratoriów poszukujących wysokiej klasy systemu LIMS (Laboratory Information Management Systems).

KS-BLOZ (Baza Leków i środków Ochrony Zdrowia) - aktualny wykaz leków i środków farmaceutyczny. Baza ta jest na bieżąco dostosowywana do obecnych przepisów co zapewnia stały i wygodny dostęp do najnowszych danych o lekach.

tlo1.jpg