Komputery

Komputery

  • Zobacz" onclick="return openModalBox(this,{handler:'image'})" title="Zoom in" href="/szablon/images/bt_portfolio/67/original/8bd95858bff988e1c9fe79dcb72ff470.jpeg">Zoom in

W dzisiejszych czasach komputer jest podstawowym narzędziem pracy w każdej firmie. Oferujemy Państwu sprawdzone i niezawodne markowe komputery, między innymi: DELL, FUJITSU, HP, LENOVO. Możemy również wykonać certyfikowany zestaw komputerowy dopasowany do potrzeb klienta. Komputery zakupione w naszej firmie są w pełni skonfigurowane, mają zainstalowany system operacyjny, aktualne poprawki i oprogramowanie zakupione wraz z zestawem. Na życzenie dostarczamy i instalujemy zakupiony sprzęt na miejscu u klienta.

Oferujemy komputery z systemem operacyjnym Windows, Linux, Android, przeznaczone do pracy w trybie ciągłym, komputery pracujące jako serwery oraz inne specjalistyczne rozwiązania sprzętowe.

Komputery można konfigurować w dowolny sposób w zakresie hardwaru i softwaru.

   komputery z systemem Windows i Linux

   komputery z systemem Android

Oferta naszej firmy obejmuje całą linię notebooków przeznaczonych dla mniej i bardziej zaawansowanych użytkowników. Naszym celem jest pomóc Państwu dobrać notebooka do potrzeb i wymagań. Możemy dostarczyć notebooki takich producentów jak: DELL, ASUS, ACER, SAMSUNG, TOSHIBA, SONY itp. Notebooki zakupione w naszej firmie są w pełni skonfigurowane, mają zainstalowany system operacyjny, aktualne poprawki i oprogramowanie zakupione dodatkowo przez klienta. Na życzenie dostarczamy i instalujemy zakupiony sprzęt na miejscu u klienta.

Client: Bow Themes
Services provided: HTML5/Photoshop
Summary:

Oferta naszej firmy obejmuje całą linię notebooków przeznaczonych dla mniej i bardziej zaawansowanych użytkowników. Naszym celem jest pomóc Państwu dobrać notebooka do potrzeb i wymagań.

tlo1.jpg