Serwery

Serwery

  • Zobacz" onclick="return openModalBox(this,{handler:'image'})" title="Zoom in" href="/szablon/images/bt_portfolio/67/original/8bd95858bff988e1c9fe79dcb72ff470.jpeg">Zoom in

Wiele firm kupując pierwsze komputery nie planuje zakupu serwera. W miarę jednak rozwoju przedsiębiorstwa wraz z zakupem kolejnych zestawów komputerowych okazuje się, że dotychczasowa sieć okazuje się zbyt mało wydajna i kłopotliwa w działaniu. Wymagania współczesnego biznesu są bowiem coraz większe.

Jest to odpowiedni moment na zakup wydajnego serwera, który przejmie na siebie ciężar obsługi baz danych, połączy oddziały firmy (praca terminalowa) i umożliwi dostęp zdalny dla pracowników w terenie, zapewni możliwość efektywnego gromadzenia informacji wraz z ich archiwizacją, a także zapewni szereg dodatkowych usług.

Oferowane przez nas serwery i komputery zapewniają użytkownikom wysoką wydajność, innowacyjne rozwiązania, jakość uznanych i sprawdzonych podzespołów, przy zachowaniu optymalnego stosunku ceny do wydajności. Zastosowanie komponentów wysokiej klasy, starannie dobrana i przetestowana konfiguracja, gwarantują wysokie walory użytkowe sprzętu. Nowoczesne technologie stosowane w naszych produktach ułatwiają zarządzanie i administrację sprzętem oraz redukcję kosztów obsługi.

Każda firma potrzebuje sieci komputerowej i rozwiązań informatycznych pozwalających na optymalne wykorzystanie posiadanych zasobów. Stały i dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa możliwy jest obecnie tylko przy zastosowaniu odpowiednio dobranych rozwiązań sieciowych i oprogramowania najwyższej jakości. Dlatego rozważ zakup profesjonalnego serwera ...

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno serwery ekonomiczne (już od kilku tysięcy złotych) po rozwiązania wieloprocesorowe zapewniający najwyższą wydajność.

Jako firma specjalizująca się w kompleksowych wdrożeniach wiemy, że:

   aby pozytywnie sfinalizować projekt musimy poznać potrzeby klienta. On ma za zadanie określić co chce osiągnąć i czego oczekuje, a naszym zadniem jest zaoferować mu gotowe rozwiązanie, które zaspokoi go w 100%
   sprawdzić czy infrastruktura informatyczna w przedsiębiorstwie jest wystarczająca, czy należy ją zmodyfikować (wymiana okablowania na najwyższą kategorię, dobór switcha z odpowiednią przepustowoscią itd.)
   dobrać sprzęt z wystarczającą przestrzenią dyskową, ilością pamięci by praca była płynna.
   dobrze skonfigurowany serwer wziąc pod pachę i pojechać z nim do klienta.

NIGDY nie zapominamy o systemie backupowym - kopii bezpieczeństwa. Staramy się przewidzieć każdy wariant i proponujemy:

   dysk na kopię w środku serwera
   dysk podpinany na USB
   kopię bezpieczeństwa w chmurze

Client: Bow Themes
Services provided: HTML5/Photoshop
Summary:

Serwery najwyższej jakości, znanych producentów w najlepszych cenach. Doradzimy jaki serwer jest odpowiedni dla Twojej firmy.

tlo1.jpg